Szafka na buty Dallas – niezastąpiona w przedpokoju
 

Porozkładane na podłodze buty mogą sprawiać wrażenie bałaganu, zwłaszcza gdy nie stoją w idealnym rządku. Różowe trampki, niebieskie mokasyny, a do tego czerwone szpilki może i dobrze wyglądają na nogach, ale stanowią wątpliwą ozdobę przedpokoju. Jeśli cenisz porządek, schowaj je w praktycznej szafce na buty Dallas!

Szafka do przedpokoju pomieści kilka par obuwia, a wygodny dostęp do wnętrza zapewniają nowoczesne uchwyty. Za drzwiami znajdziesz 4 przegródki, które ułatwią utrzymanie porządku.

Dodatkowo mebel służy jako miękkie, wygodne siedzisko czy miejsce na rzeczy – pozwoli Ci spokojnie zasznurować buty albo odłożyć torebkę.

Szafka w ciepłym wybarwieniu drewna dąb artisan już od wejścia wprowadzi przyjemny klimat. Dzięki uniwersalnej, jasnej kolorystyce pasuje do najróżniejszych kolorów ścian, zarówno jasnych, jak i ciemnych. Stonowaną formę przełamują boki i wnętrze mebla w odcieniu głębokiego grafitu. Bezuchwytowy system otwierania wpływa na nowoczesną prezencję szafki i zapewnia wygodny dostęp do rzeczy oraz łatwość czyszczenia. Całość uzupełnia ciemna poduszka siedziskowa.

Szafkę na buty o wymiarach 80 × 48 cm możesz zestawić z wieszakiem na kurtki – dzięki tej samej szerokości obu elementów stworzysz spójną aranżację. Sprawdź też inne meble z kolekcji Dallas, by urządzić w pełni funkcjonalny, nowoczesny przedpokój. W końcu to pomieszczenie, które goście widzą jako pierwsze, a pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 48 cm
Waga 23 kg
Do pobrania