Szafka na buty Loano – porządek już od wejścia

Warto zadbać o to, by przedpokój był wizytówką całego mieszkania. W końcu to pomieszczenie, które odwiedzający nas przyjaciele lub dalsza rodzina widzą jako pierwsze. W zaprowadzeniu porządku i nadaniu przyjemnego klimatu pomoże komoda na buty Loano.

Co sprawia, że mebel ma w sobie to coś? Z pewnością połączenie niepowtarzalnej struktury drewna z metalowymi akcentami. Bryła wykonana z drewna, forniru i płyty MDF utrzymana jest w ciepłym odcieniu surowego, jasnego drewna. Ten neutralny kolor idealnie przełamują czarne nogi i uchwyty szuflad.

Jednak design to nie jedyny atut tego modelu szafki. Ważna jest też funkcjonalność. W dwóch szafkach z uchylnymi drzwiami są praktyczne półki na buty, które gwarantują dobry dostęp do każdej pary. Z kolei dwie szuflady to dobre miejsce na drobiazgi – klucze, małe elementy garderoby czy akcesoria do czyszczenia obuwia.

Szafka na buty Loano ma wymiary 73 × 106 × 30 cm. Blat możesz z powodzeniem wykorzystać jako miejsce dekoracyjne. Dobrym pomysłem jest również powieszenie nad komodą lustra, w którym wygodnie się przejrzysz przed wyjściem z domu.

Z jakim stylem ją zestawić? Masz tu duże pole manewru. Neutralna kolorystyka i prosta forma komody pasują do aranżacji boho, retro, skandynawskiej czy loftowej. Dobierz do mebla ulubione dodatki, a stworzysz przedpokój, który zachęca do wejścia na filiżankę kawy.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.