Szafka Nepo Plus KOM2D – stylowy dodatek w nowoczesnej przestrzeni

Zaaranżuj wnętrze pełne wyjątkowego charakteru i praktycznych elementów wyposażenia! Z udziałem solidnej szafki Nepo Plus KOM2D dopełnisz przestrzeń salonu, przedpokoju, sypialni, a także pokoju młodzieżowego. Gustowne połączenie materiałów oraz kolorów sprawia, że mebel doskonale wpasuje się do stylu nowoczesnego oraz klasycznego. Z łatwością dopasujesz ją do przestronnego pomieszczenia, jak również tego o niewielkiej powierzchni.

Do stworzenia szafki użyto wysokiej jakości płyty laminowanej w kilku wariantach kolorystycznych: dąb monastery, biały, biały oraz dąb sonoma, dąb monastery oraz dąb sonoma, dąb sonoma oraz dąb monastery, dąb monastery oraz biały, biały oraz dąb monastery, dąb sonoma oraz biały, dąb sonoma.

Oferowana szafka Nepo Plus KOM2D została wyposażona w stylowe drzwiczki, za którymi umieścisz części garderoby, dodatki, gadżety, artykuły biurowe bądź pamiątki. Otwórz się na możliwości, jakie oferuje i zdecyduj, w jakiej roli najlepiej sprawdzi się w Twoim domu! Mebel gwarantuje długą żywotność oraz atrakcyjny wygląd przez długie lata, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie zmienić jego położenie i zastosowanie.