Szafka nocna Alameda – budzik bliżej niż trzeba

Twoja codzienna rutyna to bieganie? Ustaw budzik na 6 rano i przygotuj się do treningu. Delektuj się rosą na trawie, unoszącą się mgłą i śpiewem ptaków. Aby jednak do tego doszło należy umieścić zegarek w zasięgu ręki. Może na szafce nocnej Alameda? To idealne miejsce także na lampkę nocną i leki.

W ich przechowywaniu sprawdzą się 2 praktyczne szuflady, w których nie zabraknie miejsca na leki, kosmetyki czy książki, po które chętnie sięgasz. Blat zabezpieczony jest wysokimi ściankami bocznymi, dzięki czemu nawet przez sen nie strącisz lampki.

Szafka nocna z szufladami wyróżnia się oświetleniem LED umieszczone pod blatem, które podkreśla nowoczesny design mebla.

Połączenie kolorystyczne korpusu w kolorze biały połysk i frontów biały wysoki połysk połączono z blatem w kolorze dąb westminster. Wyjątkowy wygląd blatu i cokołów to zasługa folii, która oddaje naturalne usłojenie i fakturę drewna. Efektowny dekor na froncie stanowi elegancką ozdobę, która przełamuje gładkie fronty.

Szafkę nocną Alameda możesz zestawić z pozostałą częścią kolekcji. W ten sposób stworzysz nowoczesną, geometryczną zabudowę  sypialni.