Zestaw Alameda - aranżacja salonu

Prostota brył i wykończenie na wysoki połysk wyróżniają kolekcję Alameda, którą stworzyliśmy z myślą o wyposażeniu nowoczesnych salonów.

Stylowa komoda Alameda sprawdzi się jako podręczny schowek, w którym zorganizujesz różnego rodzaju przedmioty. Posłużą Ci w tym 3 pojemne szuflady oraz szafka.Oświetlenie LED umieszczone pod blatem nie tylko wprowadzi nastrój do pomieszczenia, ale ułatwi odnalezienie przedmiotu. Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Biel przełamują cokoły oraz stylowy blat w naturalnym wybarwieniu dąb westminster, który oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna. Dekor na szufladach przełamuje gładki front i podkreśla styl kolekcji. Wysoki komfort użytkowania zapewniają zawiasy z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem.

Nowoczesna Witryna Alameda bazuje na geometrycznej formie i oryginalnych akcentach, które ozdobią salon. Nieodłącznym elementem salonu jest witryna Alameda, która łączy w sobie funkcje przechowywania i ekspozycji. Liczne półki i 2 praktyczne szuflady pomogą uporządkować drobiazgi do salonu. Za frontem ze szkła hartowanego możesz postawić wazon i zastawę kawową.Tym, co ją wyróżnia jest oświetlenie LED umieszczone pod blatem, które podkreśli nowoczesny design mebla. Korpus w kolorze biały połysk jest ramą dla frontów biały wysoki połysk. Wyjątkowy wygląd blatu i cokołów to zasługa folii, która oddaje naturalne usłojenie i fakturę drewna.Efektowny dekor jest oryginalną ozdobą, która przełamuje gładkie fronty. Wysoki komfort użytkowania na co dzień zapewniają zawiasy z cichym domykiem, które bezszelestnie łączą fronty z korpusem.

 

W skład zestawu wchodzi: (szer./gł./wys.)

Komoda Alameda - 172/41/96,5 cm

Witryna Alameda - 102/41/141 cm