Szafka nocna Crane – lepszy wieczór i poranek

Szafka nocna to praktyczny dodatek, dzięki któremu nie trzeba ruszać się z ciepłego łóżka po potrzebne rzeczy. W parze z funkcjonalnością może iść też wyjątkowy design, który ozdobi sypialnię – tak właśnie jest w przypadku szafki nocnej Crane.

Na blacie postawisz lampkę nocną, telefon i szklankę wody, z kolei głęboka szuflada to świetne miejsce na leki czy kosmetyki. Wszystko będziesz mieć pod ręką zarówno wieczorem, jak i rano.

Szafka do sypialni Crane wyróżnia się niesamowitym wyglądem. W zależności od użytych dodatków będzie odpowiednia zarówno do wnętrza nowoczesnego, jak i utrzymanego w stylu retro. Została zrobiona z laminowanej płyty MDF i drewna sosnowego. Wyróżnia ją ciekawa konstrukcja nóg i oryginalny uchwyt w formie otworu. Kilka wersji kolorystycznych pozwala wybrać mebel najlepiej pasujący do pomieszczenia.

Designerska szafka nocna odmieni nawet stonowaną sypialnię, a przy tym jest po prostu bardzo praktyczna. Można ją sztaplować, czyli układać jedną na drugiej, tworząc w ten sposób wyższy regał.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 45 cm
Waga 7.1 kg
Do pobrania