Szafka nocna Flow – nowoczesne nawiązanie do klasyki

Estetyczna szafka nocna Flow świetnie pasuje do sypialni, w których króluje drewno. Jeżeli nie dysponujesz osobną sypialnią, możesz umieścić szafkę przy łóżku w dowolnym pomieszczeniu. Ten elegancki i prosty mebel idealnie wpisuje się w aranżacje nowoczesne, skandynawskie, loftowe i klasyczne. Szafka nocna Flow to również świetny pomysł na umeblowanie pokoju hotelowego, szczególnie jeśli łóżka są w podobnym stylu lub z tej samej serii. Pojemne szuflady pozwolą na schowanie w nich wielu przydatnych rzeczy.

Szafka nocna Flow została wykonana z drewna akacji, MDF i metalu. Metalowy stelaż wygląda stabilnie i estetycznie, nogi są połączone i na tyle wysokie, by bez trudu posprzątać pod spodem. Dwie spore szuflady pomieszczą wiele drobiazgów. Wygodne uchwyty i ładny wzór drewna dopełniają całości. Szafka jest w kolorach piaskowym i czarnym. Jej wymiary to: 55 × 40 × 60 cm.

Najlepiej pasuje do innych drewnianych mebli, a jeżeli chcesz dodać wnętrzu nieco ozdób, możesz postawić na szafce lampkę nocną, która oddaje charakter wybranego przez ciebie wystroju.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 60 cm
Waga 28 kg
Do pobrania