Komoda 50/50/40 – dopasowana do Twojego gustu

Kolekcja Modeo została stworzona po to, byś mógł stworzyć meble, idealnie dopasowane do Twojego gustu i potrzeb. Jeśli chcesz je samodzielnie zaprojektować bez wychodzenia z domu, skorzystaj z innowacyjnego konfiguratora Modeo. Dzięki niemu sam wybierzesz każdy element mebla: kolor, rodzaj frontów, liczbę półek, uchwyty, nóżki.

Możesz również dobrać dodatki, takie jak: dodatkowy blat czy energooszczędne oświetlenie LED. Ciesz się możliwościami, jakie daje Ci kolekcja Modeo i stwórz z nami projekt wymarzonych mebli.

Komoda 50/50/40 to świetne rozwiązanie do salonu lub sypialni. Wybierz kolor korpusu i dopasuj do niego resztę elementów. Zdecyduj się również na rodzaj frontu. Prosty wpisze się w aranżację skandynawską, loftową lub nowoczesną, a dodatkowo pozwoli Ci ukryć przedmioty, które włożysz do komody. Z kolei front ze szkłem hartowanym pozwoli wyeksponować pamiątki, zdjęcia lub inne ozdoby, którymi chcesz podkreślić indywidualny charakter wnętrza.

Kolekcja Modeo daje możliwość dopasowania również uchwytów spośród 12 dostępnych wzorów.

Komoda 50/50/40 to model, który możesz zawiesić na ścianie lub postawić. Jeśli zdecydujesz się na drugie rozwiązanie, wybierasz również rodzaj nóżek. Wygląd komody możesz również odmienić poprzez dodatkowy blat z płyty lub szkła oraz energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do wnętrza przytulny klimat.

Chcesz stworzyć spójną aranżację? Do komody dobierz szafkę wiszącą, szafkę RTV, witrynę lub biurko z kolekcji Modeo. Każdy z mebli możesz zaprojektować wedle swojego gustu. Nie czekaj!

 

Szafkę nocną Modeo 50/50/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego