Szafka nocna Salins – podręczny schowek

Urządzasz sypialnie? Nie lada wyzwanie przed Tobą! Najlepiej sprawdza się uniwersalna stylistyka, którą możesz urozmaicić tekstyliami. Prostą i schludną zabudowę wnętrza wykonasz z kolekcją Salins w stylu skandynawskim.

Przyzwyczajenia ludzi zmieniły się dzięki rozwojowi technologii. Zamiast budzika, towarzyszy nam telefon. Dlatego warto mieć miejsce, na którym go odłożymy przed snem, mając go nadal w zasięgu ręki. Praktyczna szafka nocna Salins to nie tylko dobre miejsce na telefon i lampkę nocną, ale też książkę, leki czy kosmetyki, które możesz schować w podręcznej szufladzie.

Jakie inne atuty posiada ten mebel? Szafka nocna o wymiarach 50 x 40,5 cm jest na tyle kompaktowa, że zmieści się nawet w niewielkiej sypialni.

Połączenie kolorystyczne korpusu modrzew sibiu jasny z frontem w kolorze sosna larico sprawia, że mebel jest łatwy w aranżacji i stanowi doskonałą bazę dla kolorowych i wzorzystych dodatków.

Skandynawska szafka nocna Salins doskonale wygląda w duecie z łóżkiem i w połączeniu z pozostałymi elementami z kolekcji.

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 43,5 cm
Waga 10.85 kg
Do pobrania