Tapicerowany stolik nocny z 2 szufladami. Ta elegancka, a zarazem praktyczna szafka nocna to idealne uzupełnienie wystroju każdej nowoczesnej sypialni. Jej korpus wykonany z trwałej i mocnej płyty MDF pokryty jest wysokiej jakości welurem dla podkreślenia klasycznego designu. Czarne metalowe nogi oraz uchwyty dodają minimalistycznego akcentu, sprawiając, że szafka sprawdzi się również w bardziej tradycyjnych aranżacjach. Dwie pojemne szuflady to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju akcesoria, podczas gdy szeroki blat oferuje sporo miejsca na lampkę, świecę czy inne elementy dekoracyjne.

Szczegóły:

Typ produktu: Stolik nocny
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Niebieski
Odcień: Granatowy
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Żelazo
Materiał nóżek: Welur
Materiał blatu: Welur
Skład materiału: 100% Poliester
Szuflady: Tak
Wykończenie: Malowany proszkowo
Zaślepki ochronne: Tak
Szuflady: 2
Półki: Nie

Wymiary:

Głębokość: 38 cm
Szerokość: 44 cm
Wysokość: 45 cm
Waga: 12 kg
Maks. obciążenie szuflady: 20 kg
Maks. obciążenie góry: 100 kg

W ofercie: 1 x Szafka nocna

Cechy produktu: Praktyczne szuflady ze stabilnym mechanizmem, Wytworny design, Doskonale łączy się z wieloma stylami wnętrz, Wytrzymała i solidna konstrukcja ramy, Gładki materiał o strukturze aksamitu

Montaż: Wymaga montażu nóżek. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki
2.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu.

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.