Szafka Sole - efektowna zabudowa piekarnika

Dzieci wróciły ze szkoły, a mąż z pracy? Przygotuj im ciepły posiłek, przy którym spotkacie się przy stole i wymienicie doświadczenia tego dnia. Wygodne poruszanie się po kuchni zapewnia dobrze zaplanowana zabudowa kuchenna z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. To tutaj łączy się estetyka wykonania (nowoczesne, lakierowane fronty) oraz praktyczne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki, szuflady - w standardzie).

Szafka pod zabudowę piekarnika z 3 szufladami to nie tylko efektowna oprawa dla sprzętu AGD, ale także praktycznie zaprojektowane wnętrze. Do dyspozycji masz 3 szuflady, w których możesz przechowywać akcesoria do pieczenia, jak folie aluminiową, papier do pieczenia, foremki na babeczki, wykałaczki i rękawice, które zabezpieczą Cię przed oparzeniem.

Szuflady wyposażone w prowadnice z mechanizmem Sambox zapewniają udźwig każdej szuflady na poziomie 25 kg. Dzięki temu, możesz w nich przechowywać wiele niezbędnych przedmiotów lub pojemników z suchym pożywieniem.

Szafka Sole ma wymiary 60x143 cm, dzięki czemu zabuduje standardowe piekarniki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). ich otwieranie zapewnia subtelny, zintegrowany z linią uchwyt. Szafka osadzona jest na nóżkach o wysokości 10 cm.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu i blat jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 55.11 kg
Do pobrania