Szafka kuchenna Top Line – piekarnik w pięknej oprawie

Zaplanuj wnętrze kuchni, po którym z łatwością się będziesz poruszać. Z meblami kuchennymi z kolekcji Family Line z frontem Top Line stworzysz stylową i funkcjonalną zabudowę kuchni. Kolekcja wyróżnia się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Jak sprytnie ukryć sprzęt AGD w zabudowie? Z pomocą szafki kuchennej Top Line pod zabudowę piekarnika! To dzięki niej zyskujesz miejsce do przygotowania zapiekanek, pieczonych mięs i frytek. Do wykorzystania masz 3 szuflady, które sprawdzą się w przechowywaniu, np. garnków i brytfanek.

Szafka posłuży do zabudowy piekarnika o szerokości maksymalnej 60 cm. Szuflady na prowadnicach z systemem Smartbox wytrzymują obciążenie aż do 40 kg, a dodatkowo mają cichy domyk.

Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji tak, aby uzyskać ergonomiczną przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 50.65 kg
Do pobrania