Szafka kuchenna Top Line – miejsce domowych wypieków

Urządzasz kuchnię? Dokładnie zmierz pomieszczenie i pod ten wymiar dobierz meble. Kieruj się ich funkcjonalnością i stylem, a stworzysz ergonomiczną zabudowę, w której gotowanie będzie przyjemnością. Ustaw w niej meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostym stylem, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę piekarnika będzie stylową oprawą sprzętu AGD, który wkomponuje w zabudowę. Mebel sprawdzi się też w przechowywaniu. Do dyspozycji masz 2 szuflady i szafkę z uchylanym do góry frontem, w których możesz przechowywać garnki, foremki na babeczki czy drobny sprzęt AGD.

Szuflady wyposażono w system Smartbox, dzięki czemu wytrzymują udźwig do aż 40 kg i posiadają cichy domyk.

Mebel dostępny w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast drugi łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę do zabudowy piekarnika z frontem Top Line zestaw z pozostałymi elementami kolekcji i urządzaj wnętrze swoich marzeń! Z nowoczesną kolekcją stworzysz ergonomiczną i przyjazną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206.6 cm
Waga 72.65 kg
Do pobrania