Komoda Pont – nadaj wnętrzu klimat

 

Pragniesz wprowadzić nowoczesność do swojego domu czy mieszkania, nie tracąc nic z pożyteczności, wszechstronności i pojemności? Kolekcja Pont to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Trzydrzwiowa komoda Pont to nieprzeciętna funkcjonalność i nowoczesny design. Z powodzeniem przechowasz w niej ubrania, ozdobne naczynia czy dokumenty. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni, gabinecie czy przedpokoju.

Mebel o wymiarach 160 x 90 x 42 cm doskonale wypełni reprezentacyjną przestrzeń, nadając jej intrygujący charakter. Pakowne półki ukryte za drzwiami pozwolą Ci utrzymać wysoką estetykę salonu. Do Twojej dyspozycji jest aż 6 stref, dzięki którym usystematyzujesz i uprzątniesz wszystkie przedmioty, które zaburzają porządek w pomieszczeniu.

 

Komfort codziennego użytkowania zapewnią zawiasy z cichym domykiem. Bez narażania bliskich na hałas dostaniesz się bezdźwięcznie do wszystkich zakamarków mebla.

Na solidnym i długim blacie komody Pont możesz postawić świeczniki, figurki, lampkę lub ramki ze zdjęciami. Dzięki temu wnętrze nabierze barw i osobistego charakteru.

Dąb artisan połączony został z kontrastową czernią. Stworzyło to świetny design wzbogacony o frezowany ozdobnie dekor i minimalistyczne metalowe uchwyty.

 

Wybierz inne meble z serii Pont, tworząc atrakcyjną aranżację sypialni, pokoju, gabinetu lub salonu.