Szafka RTV Assen – witryna pod telewizorem

Salon to miejsce spotkań z rodziną, przyjaciółmi, samotnego wypoczynku przed telewizorem i celebracji rodzinnych uroczystości. Dlatego warto postawić w nim na połączenie stylu i funkcjonalności. Nowoczesna kolekcja Assen zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni tworząc elegancką zabudowę salonu.

Jest jeden element wystroju salonu, który powtarza się niemal w każdym domu. To telewizor. Warto zadbać o jego szczególną oprawę w postaci szafki RTV Assen. Sprzęt elektroniczny możesz zawiesić nad nią lub postawić na jej blacie – wybór należy do Ciebie. Do dyspozycji masz także półki ukryte za szklanym frontem oraz praktyczną szufladę, idealną na joysticki, pilot, kable do ładowarek i inne przedmioty.

Korpus w kolorze biały połysk połączono z frontem w kolorze biały wysoki połysk. Na uwagę zasługuje czarna listwa umieszczona dookoła  szklanego frontu (szkło hartowane).

Wygodny dostęp do zawartości mebla zapewniają czarne uchwyty i prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem.

Szafka pod telewizor Assen znakomicie wygląda w towarzystwie innych elementów nowoczesnej linii Assen. Do stworzenia spójnej i praktycznej zabudowy wykorzystaj witryny, szafkę RTV, regały i wiszącą półkę.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 37 cm
Waga 27.6 kg
Do pobrania