Szafka RTV Azteca - na multimedia i nie tylko

Kolekcja Azteca wyróżnia się jasną kolorystyką i zaskakującym wykończeniem frontów – takie połączenie idealnie wpisze się w nowoczesne aranżacje.

- Szafka RTV Azteca odnajdzie swoje miejsce w Twoim salonie. Dwie podręczne i bardzo praktyczne szuflady usytuowane są w centralnej części szafki. Za bocznymi frontami mebla kryją się dwie półki, w których możesz ułożyć czasopisma, płyty DVD czy książki.  

- Minimalistyczną formę szafki przełamują delikatnie zaoblone fronty i charakterystyczna, ryflowana listwa ozdobna w kolorze dąb wenge magia, która pełni jednocześnie funkcję uchwytów.

- Zróżnicowane opcje kolorystyczne pozwolą Ci wybrać wariant, który sprosta Twoim oczekiwaniom i wkomponuje się w stylistykę wnętrza.

- Markowe prowadnice oraz zawiasy wyposażone w system cichego samodomykania podnoszą komfort korzystania z mebli na co dzień.

- Poszczególne elementy kolekcji Azteca możesz swobodnie ze sobą zestawiać, a konfigurację mebli w pomieszczeniu zmieniać tak często, jak zajdzie taka potrzeba.