Szafka RTV Capella 180 cm – pojemna i stylowa szafka do salonu

Szafka RTV Capella 180 to mebel, który pasuje do aranżacji retro, vintage, nowoczesnych i klasycznych. Ciekawy design i duża pojemność to główne atuty tej stylowej szafki. Nie tylko zyskujesz wraz z nią miejsce na odbiornik TV, ale także otrzymujesz półki na różne drobiazgi: piloty, dekodery, gazetki z programami, słuchawki i wiele innych potrzebnych drobiazgów. Szafka RTV Capella 180 pasuje do każdego pokoju, w którym stoi telewizor. Nadaje charakteru pomieszczeniu dzięki nietypowemu, ale bardzo ciekawemu designowi.

Szafka RTV Capella 180 jest zrobiona z drewna akacji, płyty MDF oraz metalu. Szafka jest podłużna z dwoma drzwiczkami zamykanymi na tzw. „cichy domyk”. Część półek jest otwarta. W tylnej ściance znajdują się otwory na kable. Ciekawy wzór na frontach drzwiczek w formie podłużnych deseczek-pasków dodaje charakteru. Kolory mebla to Tundra Grey (elementy drewniane) i czarny (nogi). Wymiary wynoszą: 180 × 45 × 50 cm.

Ta stylowa szafka doskonale współgra z innymi meblami z tej samej kolekcji, pasuje też do sprzętów z elementami metalowymi oraz chłodnej, zdecydowanej kolorystyki wystroju.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 50 cm
Waga 78 kg
Do pobrania