Szafka RTV Capella 180 cm – pojemna i stylowa szafka do salonu

Szafka RTV Capella 180 to mebel, który pasuje do aranżacji retro, vintage, nowoczesnych i klasycznych. Ciekawy design i duża pojemność to główne atuty tej stylowej szafki. Nie tylko zyskujesz wraz z nią miejsce na odbiornik TV, ale także otrzymujesz półki na różne drobiazgi: piloty, dekodery, gazetki z programami, słuchawki i wiele innych potrzebnych drobiazgów. Szafka RTV Capella 180 pasuje do każdego pokoju, w którym stoi telewizor. Nadaje charakteru pomieszczeniu dzięki nietypowemu, ale bardzo ciekawemu designowi.

Szafka RTV Capella 180 jest zrobiona z drewna akacji, płyty MDF oraz metalu. Szafka jest podłużna z dwoma drzwiczkami zamykanymi na tzw. „cichy domyk”. Część półek jest otwarta. W tylnej ściance znajdują się otwory na kable. Ciekawy wzór na frontach drzwiczek w formie podłużnych deseczek-pasków dodaje charakteru. Kolory mebla to Tundra Grey (elementy drewniane) i czarny (nogi). Wymiary wynoszą: 180 × 45 × 50 cm.

Ta stylowa szafka doskonale współgra z innymi meblami z tej samej kolekcji, pasuje też do sprzętów z elementami metalowymi oraz chłodnej, zdecydowanej kolorystyki wystroju.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 50 cm
Waga 78 kg
Do pobrania