Szafka RTV Forn – rozrywka w eleganckim wydaniu

Chcesz urządzić salon w nowoczesnym stylu, a może poszukujesz uniwersalnych rozwiązań, które posłużą na dłużej niż do następnego sezonu? Odkryj kolekcję mebli Forn idealną do rodzinnych wnętrz. Zróżnicowane bryły o prostej formie i eleganckim wybarwieniu sprawią, że zyskasz modną aranżację, która cieszy oko.

Szafka RTV Forn jest podstawowym elementem w kąciku telewizyjnym. Urządzisz z nią w pełni funkcjonalną i estetyczną strefę rozrywki, w której oddasz się weekendowym przyjemnościom takim jak emocjonujący seans filmowy czy ulubione gry wideo.

Nowoczesna szafka RTV to 2 wygodne półki, które możesz wykorzystać do przechowywania niezbędnego sprzętu elektronicznego. Dużo miejsca na drobiazgi zapewniają 2 praktyczne szuflady – przechowasz tam pilot do telewizora czy kolekcje płyt DVD. Za właściwą cyrkulację powietrza odpowiedzialny jest otwór wentylacyjny, który służy także do uporządkowania kabli. Powierzchnia blatu jest odpowiednim miejscem na postawienie telewizora, dodatkowych głośników i dekoracji, np. w postaci świeżych kwiatów.

Szafka RTV o wymiarach 156 × 61 cm wyposażona jest także w prowadnice umożliwiające pełne wysuwanie szuflad oraz w system cichego domykania. Na swobodny dostęp do ich zawartości pozwalają metalowe uchwyty w kolorze czarny mat.

Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Poznaj wszystkie elementy kolekcji Forn i stwórz kompletną aranżację pokoju dziennego.

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 156 cm
Wysokość 61 cm
Waga 42.7 kg
Do pobrania