Szafka RTV Fun Plus – uzupełnienie strefy relaksu
 

Optymalne wykorzystanie przestrzeni to klucz dobrej aranżacji wnętrza. Niewielka szafka RTV Fun Plus będzie doskonałym przedłużeniem zabudowy pod telewizorem, sprawdzi się też jako samodzielny mebel. Sprawdź jej możliwości!

Prosta, zgrabna, kompaktowa – to cechy szafki pod telewizor widoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki nim bez problemu wpasujesz ją w wolne miejsce w pokoju dziennym. Z pewnością docenisz fakt, że kryje w sobie pojemną szufladę, w której przechowasz różne drobiazgi potrzebne w salonie. System cichego domyku sprawia, że korzystanie z szuflady jest bardzo komfortowe.

Połączenie klasycznej bieli frontów i ciepłego wybarwienia blatu wpisuje się w styl skandynawski. Fronty w dekorze biały mat zostały zrobione z wytrzymałej płyty MDF, a ich praktycznym dopełnieniem jest prosty uchwyt w kolorze nikiel mat, dzięki któremu z łatwością sięgniesz po rzeczy znajdujące się w szafce. Struktura blatu z widocznym usłojeniem to ukłon w stronę natury, wprowadzający we wnętrzu przytulny klimat.  

Szafka RTV o wymiarach 80 × 51 cm świetnie wygląda jako przedłużenie szafki RTV o szerokości 140 cm – zyskujesz w pełni funkcjonalną zabudowę strefy rozrywki. Może być też postawiona oddzielnie, zabiera mało miejsca, a jednocześnie sporo pomieści. Sprawdź też inne elementy z kolekcji Fun Plus – ich połączenie w salonie daje harmonijny efekt, który pokochają wszyscy domownicy.