Szafka RTV Fun Plus – klimatyczna strefa rozrywki
 

W deszczowe popołudnie wyjątkowo miło jest wygodnie rozsiąść się na kanapie i obejrzeć dobry film. By wszyscy domownicy mogli w pełni skupić się na obrazie, zadbaj o uporządkowaną przestrzeń wokół telewizora. Z pomocą szafki RTV Fun Plus będzie to czysta przyjemność.

Sprzęt umieścisz na otwartej półce bezpośrednio pod blatem. Szafka pod telewizor to również 2 pojemne szuflady na najrozmaitsze drobiazgi – czasopisma, ładowarki, kable, baterie.

Blat w ciepłym kolorze drewna doda wnętrzu przytulności i jest łatwy w czyszczeniu. Z kolei fronty z płyty MDF w kolorze biały mat będą uniwersalną bazą dla pozostałych mebli w salonie. Minimalistyczne uchwyty w kolorze nikiel mat ułatwiają wygodne korzystanie z szafki. Kropkę nad i stanowi system cichego domyku, dzięki któremu unikniesz przypadkowego trzaśnięcia szufladą.

Szafka RTV o wymiarach 140 × 51 cm pomieści telewizor i kilka dekoracji. Dobrze prezentuje się również wtedy, gdy ekran powieszony jest na ścianie. Stylowym uzupełnieniem strefy telewizyjnej będzie półka albo witryna z kolekcji Fun Plus. Sprawdź też pozostałe meble, które umożliwiają stworzenie spójnej, nowoczesnej i zachwycającej zabudowy pokoju dziennego.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 51 cm
Waga 41.9 kg
Do pobrania