Nowoczesna szafka RTV do Twojego salonu

Szukasz funkcjonalnej i stylowej szafki RTV do Twojego salonu? Z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na szafkę rtv dostępną w naszej ofercie. Ten element wyposażenia, prócz swojego głównego przeznaczenia, da Ci możliwość na przechowanie w nim gadżetów, gier bądź kabli.

Kolor szafki RTV to biały połysk/dąb grandson. To wyjątkowe połączenie kolorów z pewnością rozjaśni Twoje wnętrze oraz doda mu funkcjonalności. Szafka sprawdzi się jako element wyposażenia salonu, sypialni bądź pomieszczenia, w którym znajduje się telewizor. Mebel świetnie wpasuje się do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, retro oraz modernistycznym.

W dolnej części prezentowanej szafki RTV znajdują się dwie samodzielne szuflady, umieszczone obok siebie. Analogicznie, nad nimi znajdują się dwie półki. Te elementy pozwolą Ci w łatwy sposób uporządkować drobne przedmioty bądź dodatki przeznaczone do obsługi telewizora. Otwory w tylnej części mebla dadzą możliwość na przeciągnięcie przez nie kabli. Górna część szafki RTV to szeroki blat, który pozwoli, aby telewizor stał na nim stabilnie.

Szafka RTV została wyposażona w prowadnice z cichym domykiem oraz podblatowe oświetlenie LED w standardzie. Szuflady posiadają uchwyty wykonane z metalu.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 166,5 cm
Wysokość 54 cm
Waga 48.25 kg
Do pobrania