Szafka RTV Jasmin –  klimatyczna strefa rozrywki
 

Przygaszone światło, ulubione przekąski i dobry film – brzmi jak idealny przepis na weekendowy relaks. Zadbaj o stylowy wygląd Twojego kącika telewizyjnego, wybierając funkcjonalną szafkę RTV Jasmin.

Mebel ma 143 cm szerokości i 54 cm wysokości. Dzięki praktycznemu podziałowi wnętrza pomoże Ci uporządkować najróżniejsze przedmioty. Wnęka z otworem wentylacyjnym to doskonałe miejsce na sprzęt, zamykana szafka przedzielona półką przyda się na gry czy czasopisma, a szuflada na potrzebne drobiazgi, np. baterie, kable i ładowarki. Korzystanie z mebla to czysta przyjemność za sprawą systemu cichego domykania.

Oryginalny charakter mebla podkreśla kolorystyka. Bryła utrzymana jest w odcieniu modnego grafitu, a kontrapunkt stanowi blat w ciepłym, przyjemnym dla oka kolorze dąb artisan. Laminat pięknie oddaje naturalne usłojenie drewna, będąc przytulnym akcentem w całym pokoju. Dobrze sprawdza się również w praktyce – z łatwością wyczyścisz powierzchnię blatu, cechuje się on też wysoką odpornością na zarysowania. Zwróć uwagę na detale – metalowe uchwyty w kolorze nikiel antyczny, frezowane fronty ramiakowe i ryflowane listwy ozdobne.

Design mebla wpisuje się w styl skandynawski, zwłaszcza w jego ciemniejszą odsłonę – dark nordic. Współgra też z estetyką loft. To na tyle uniwersalna propozycja, że – w zależności od pozostałych elementów wyposażenia i dodatków – możesz zestawić ją zarówno ze stylem nowoczesnym, jak i klasycznym. 

Szafka pod telewizor z półkami i szufladą to sposób na harmonijną strefę rozrywki. Poznaj wszystkie elementy kolekcji Jasmin, by stworzyć kompletną aranżację. 

Wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 143 cm
Wysokość 54 cm
Waga 52.2 kg
Do pobrania