Szafka RTV Kassel – wyrazista strefa rozrywki

 

Chcesz, żeby Twój salon był naprawdę stylowy? Klasy i oryginalności dodadzą mu meble z kolekcji Kassel. W ofercie znajdziesz między innymi funkcjonalną szafkę pod telewizor, która pomieści sprzęt i wiele przedmiotów. W końcu nic nie będzie Cię rozpraszać podczas oglądania ulubionego serialu!

Szafka RTV Kassel pomoże Ci uporządkować strefę rozrywki. Na przestronnym blacie zmieści się sporych rozmiarów telewizor, a we wnęce umieścisz dekoder czy konsolę. Zwróć uwagę na otwór wentylacyjny, który zapewni nie tylko odpowiedni przepływ powietrza, lecz także pozwoli uporać się z plątaniną kabli.

Do dyspozycji masz też przestrzeń do przechowywania. W pojemnej szufladzie pomieścisz ładowarki, baterie i inne drobiazgi, natomiast szafka przedzielona półką to dobre miejsce na gry czy czasopisma.

Mebel łączy w sobie najmodniejsze trendy aranżacyjne. W zgrabnym duecie występują tu dwa wybarwienia – ciepły dąb monastery i elegancki dąb czarny. Widoczna struktura drewna doda salonowi przytulności, a czarny kontrapunkt – wyrazistego charakteru. Tego typu kompozycja kolorystyczna sprawdzi się w nowoczesnych czy loftowych wnętrzach. 

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 49 cm
Waga 37.65 kg
Do pobrania