Szafka RTV Lara – ważna część salonu

Efektywny relaks to bardzo istotny element dnia, a salon to miejsce stworzone do tego, by regenerować siły w towarzystwie bliskich osób. Wspólnie spędzone chwile to zastrzyk pozytywnej energii i radości. Ciesz się wolnym czasem w idealnie dopasowanym i zaprojektowanym wnętrzu. Nie pozwól, by przeciętność wkradła się do Twojego domu!

 

Szafka RTV Lara sprawi, że granie na konsoli lub oglądanie filmu w salonie będzie jeszcze przyjemniejsze. Pozwoli Ci nie tylko stabilnie umiejscowić telewizor, ale również uporządkować kolekcję płyt, znaleźć optymalne miejsce na piloty czy dekoder. Odpowiednio dobrana szafka RTV zapewni wygodę i łatwość korzystania z ulubionych form rozrywki, będąc zarazem estetycznym i spójnym elementem aranżacyjnym.

 

Nowoczesny design szafki RTV Lara doskonale sprawdzi się we wnętrzach o charakterze loftowym lub industrialnym. Czerń uchwytów i narożnych aplikacji połączona została z naturalnością okleiny w kolorze jesion Belarus, tworząc ciekawy efekt.

 

Szafka RTV o wymiarach 150 x 51 x 45,5 cm charakteryzuje się równomiernym i cichym domykaniem frontów, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.

 

Mebel sprawdzi się też w pokoju młodzieżowym lub sypialni. Zestaw Szafkę RTV z innymi elementami kolekcji Lara i stwórz domowe centrum rozrywki!

 

Wymiary
Głębokość 45,5 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 51 cm
Waga 46.5 kg
Do pobrania