Szafka RTV Nuis - Twoje centrum rozrywki!

Szukasz stylowej i praktycznej szafki RTV? Szafka pod telewizor Nuis łączy nowoczesny design z funkcjonalnymi rozwiązaniami, które pozwolą Ci stworzyć domowe centrum rozrywki z prawdziwego zdarzenia!

Szafka RTV Nuis cechuje się prostym i wyrazistym designem, charakterystycznym dla wszystkich mebli z serii. Skrzynia i cokół w kolorze dębu wotan nadaje jej skandynawskiego charakteru, podczas gdy lustrzany połysk białegofrontu sprawia, że całość ma nowoczesny i lekki charakter.

To, co wyróżnia szafkę pod RTV Nuis to przemyślana budowa, która sprawia, że mebel nie tylko ładnie się prezentuje, ale także jest bardzo praktyczny. Szafka posiada trzy głębokie szuflady, w których ukryjesz kolekcję płyt, kable lub zestaw do gamingu. Trzy otwarte wnęki do dobre miejsce na DVD oraz elementy zestawu kina domowego.

Szafka RTV Nuis świetnie prezentować się będzie w nowoczesnym salonie lub sypialni. Może być podstawą pod telewizor lub stylowym uzupełnieniem aranżacji w przypadku modelu powieszonego na ścianie.

Wymiary
Głębokość 39,5 cm
Szerokość 135 cm
Wysokość 47,5 cm
Waga 37.2 kg
Do pobrania