Szafka RTV Ostia – solidna podstawa pod telewizor

Lubisz wnętrza, w których postawiono na funkcjonalność, a zachowano ich prostą konstrukcję? Jeżeli chcesz by miały w sobie coś nietuzinkowego, to może warto wybrać kolekcję Ostia. Linia wpisującą się w styl solidny wyróżnia pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED.

Szafka RTV Ostia to miejsce nie tylko na telewizor, ale też konsolę, kolekcję filmów i sprzęt audio. Ty zdecyduj jakie rzeczy w niej przechowasz. Pomogą w tym 2 pojemne szuflady i 2 otwarte półki. Szeroki blat będzie idealną podstawą pod duży telewizor lub przemyślane dekoracje.

Pokochasz ją nie tylko za funkcjonalność, ale też styl. Szafka pod telewizor zachwyca pogrubionymi bokami korpusu i kolorystyką dąb artisan. Przełamaniem gładkich frontów jest ozdobna listwa w kolorze spalona deska oraz podkreślające ją oświetlenie LED. Wyrazu dodaje czarna podstawa.

Komfort użytkowania mebla to zasługa matowych czarnych uchwytów oraz prowadnic z cichym domykiem i pełnym wysuwem.

Szafkę RTV Ostia możesz ustawić w towarzystwie szafy, witryny i komody, a także zawiesić nad nią półkę. W kolekcji Ostia znajdziesz wiele różnorodnych brył, z udziałem których możesz stworzyć wyjątkową i spójną zabudowę salonu, jadalni lub sypialni.

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 161 cm
Wysokość 53,5 cm
Waga 52.05 kg
Do pobrania