Szafka RTV Rodes – wydzieli strefę rozrywki

Nowoczesny salon łączy doskonały styl oraz praktyczną zabudowę. Z doświadczenia wiemy, że warto zainwestować w spójną aranżację dla salonu, w którym przecież spędzamy dużo czasu. Pomoże w tym rozbudowana  kolekcja Rodes. Tym, co ją wyróżnia jest asymetryczna linia dająca zabudowie lekkości i świeżości. Na uwagę zasługuje też kontrastujące wybarwienie.

Urządzasz swój wymarzony salon, a może pokój młodzieżowy, w którym nie może zabraknąć… telewizora? Jeżeli zakupiłeś już sprzęt elektroniczny, to przyda się także miejsce, które stworzy ramę dla TV. W tej roli idealnie sprawdzi się szafka RTV Rodes - pojemna oraz dopasowana do Twoich potrzeb. 

Szeroka szafka RTV o wymiarach 137,5 x 54,7 cm posiada:

- 2 szuflady sprawdzą się w przechowywaniu ładowarek, filmów na DVD czy padów,

- 3 otwarte półki, idealne na kolorowe magazyny i sprzęt elektroniczny,

- 1 szafkę z pełnym frontem – na karton z kablami, złączami lub sprzętem fotograficznym.

Tym, co wyróżnia mebel jest jego kontrastująca kolorystyka. Korpus, półki i front szafki w kolorze jesion belarus zachwyca widocznym usłojeniem drewna. Fronty szuflad w kolorze dąb czarny dodają charakteru całości.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Komfort użytkowania podnoszą prowadnice z cichym domykiem, dzięki którym szuflady domykają się niemal bezszelestnie.

Szafkę pod telewizor Rodes ustaw naprzeciwko sofy, narożnika lub w pobliżu fotela. Wykorzystaj inne elementy kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną, przytulną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 137,5 cm
Wysokość 55 cm
Waga 41.15 kg
Do pobrania