Szafka RTV Sawira – funkcjonalny mebel pod telewizor

Stoisz przed zakupem szafki RTV do Twojego wnętrza? Zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na szafkę RTV Sawira, dostępną w naszej ofercie. To mebel, który pozwoli na postawienie na nim telewizora, ale pomoże Ci również w organizacji przestrzeni. Pomieści gry, kable, dodatki oraz inne rzeczy, dla których trudno znaleźć odpowiednie miejsce w salonie.

Szafka pod telewizor jest w kolorze dąb bejca lakier, który świetnie wpasuje się w nowoczesny oraz klasyczny styl salonu bądź sypialni. Z lewej strony znajduje się szafka z dwoma półkami, a z prawej – wnęka z otworem na kable. Niżej została umieszczona pojemna szuflada. Mebel stoi na czterech nogach.

Fronty, listwy oraz blat są wykonane z najwyższej jakości drewna. Powstało ono w wyniku połączenia fragmentów niewykorzystanych do stworzenia innych kolekcji. Dąb – użyty w tej ekologicznej produkcji – cechuje się dużą trwałością, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia. Jego struktura z widocznymi słojami, sękami i przebarwieniami nadaje szafce unikatowy charakter.

Mebel został wykończony bezpiecznym dla człowieka i środowiska naturalnego lakierem BIO.

Szafkę RTV wyróżnia bezuchwytowy system otwierania oraz cichy domyk w szufladach i zawiasach –dodaje to meblowi nowoczesnego stylu oraz pozwala na jego bezgłośne użytkowanie.

Jeśli zależy Ci na ponadczasowej i przytulnej aranżacji pokoju dziennego, sprawdź również inne meble z niepowtarzalnej kolekcji Sawira