Szafka RTV Torin – multimedialny salon

Jeżeli szukasz czegoś bardziej klasycznego, mocnego i wyrazistego, to kolekcja Torin w stylu solidnym będzie idealnym dopełnieniem aranżacji. Nie sposób wyobrazić sobie salonu bez wydzielonej strefy rozrywki i multimediów, w jej centrum ustaw praktyczną szafkę RTV Torin.

Dla fanów maratonów filmowych, serialomaniaków i wielbicieli wieczorów przy programach telewizyjnych – szafka rtv w stylu solidnym to niezbędnik w salonie. Na szerokim blacie możeszu stawić telewizor, ale wieszając go nad szafką, zyskujesz blat idealny do wyeksponowania ozdób świątecznych czy dekoracji.

Szafka rtv o wymiarach 180 x 60 cm posiada:

- 2 pojemne szafki, idealne na kable i ładowarki lub gry do konsoli,

- 2 otwarte przestrzenie, do wykorzystania na sprzęt elektroniczny i głośnik.  

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki i metalowe uchwyty, ale nie sposób pominąć ryflowanej listwy w kolorze dąb venge magia. Jej odpowiednie wyeksponowanie to zasługa energooszczędnego oświetlenia LED.

Szafkę pod telewizor  możesz połączyć z półką dostępną w kolekcji.

Wygodne użytkowanie to zasługa markowych akcesoriów z cichym domykiem oraz metalowych uchwytów.

Połącz szafkę rtv Torin z innymi elementami solidnej kolekcji i stwórz ergonomiczną oraz stylową zabudowę salonu. Wykorzystaj tę przestrzeń do relaksu, rozrywki i spotkań z bliskimi. 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 60 cm
Waga 42.2 kg
Do pobrania