Szafka dolna narożna Verdi – praktyczne wykorzystanie naroża
 

Planujesz zabudowę kuchni w kształcie litery L lub U? Nie zapomnij o szafkach narożnych, które zapewnią Ci wygodny dostęp do rzeczy. Modele, które dopasujesz do możliwości aranżacyjnych swojego wnętrza, znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna narożna będzie dodatkowym miejscem do przechowywania w trudniej dostępnych narożnikach. W środku znajduje się praktyczna półka, która pomoże optymalnie wykorzystać przestrzeń. Co możesz tu trzymać? Na przykład komplet garnków i patelni oraz małe sprzęty AGD.

Szafka o wymiarach 90 × 56 × 82 cm sprytnie zabudowuje naroże. Blenda zapewnia płynną kontynuację linii frontów w narożu kuchennym, więc całość wygląda estetycznie. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości szafki, polecamy wkłady do szafek narożnych dostępne w opcji. Dzięki ruchomym półkom szybko znajdziesz odpowiednią miskę czy rondel.

Atrakcyjny design mebla będzie ozdobą wnętrza przez lata. Front został wykonany z płyty MDF o matowym wykończeniu, a dopełnieniem całości jest efektowna, dekoracyjna listwa. Zabudowa kuchenna z użyciem tego typu frontów stanowi więc doskonałą bazę dla różnych dodatków i stylów wnętrzarskich. Świetnie łączy się ze stonowanymi barwami, drewnem, kamieniem czy cegłą. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu dopełni mieszkanie w stylu klasycznym, skandynawskim i vintage.

Szafka narożna Verdi sprzedawana jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojej kuchni. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.