Szafka wisząca SFW/50/50/30 – stwórz własny projekt

Zaprojektuj meble bez wychodzenia z domu! Taką możliwość daje Ci kolekcja Modeo, w której znajdziesz szafki, regały, komody, witryny oraz biurka. Każdy mebel możesz dopasować do swoich potrzeb, dobierając odpowiedni kolor, rodzaj frontów, liczbę półek czy wzory uchwytów.

Wybierz gotowy zestaw, dostępny w kolekcji lub zaprojektuj go w naszym konfiguratorze. Dzięki temu dopasujesz każdy mebel do swoich potrzeb i upodobań. Aranżacja wnętrza nigdy nie była tak prosta!

Szafka wisząca SFW/50/50/30 znajdzie zastosowanie zarówno w przytulnym salonie, jak i eleganckiej sypialni. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na prosty, nowoczesny wygląd czy postawisz na subtelną elegancję. Wybierz kolor korpusu spośród dostępnych opcji i dostosuj do niego fronty. Proste pozwolą Ci na ukrycie przechowywanych rzeczy. Fronty ze szkłem hartowanym wyeksponują zdjęcia, pamiątki lub inne ozdoby, które chcesz mieć w zasięgu wzroku.

Dopasowując uchwyty spośród 12 dostępnych wzorów, stworzysz mebel idealnie pasujący do Twoich upodobań. Dodatkowo możesz wybrać oświetlenie LED.

Do szafki wiszącej dobierz inne meble z kolekcji Modeo: komodę, regał, szafkę RTV czy biurko i zaprojektuj ich wygląd. Dzięki temu stworzysz aranżację, o której zawsze marzyłeś.

 

Szafkę wiszącą Modeo 50/50/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
Wymiary
Głębokość 33 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 52 cm
Waga 12.7758 kg
Do pobrania