Szafka wisząca SFW/100/50/30 - projekt na Twoich zasadach

Wybierając meble, chcesz mieć wpływ na ich wygląd? Taką możliwość daje Ci kolekcja Modeo - innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, zaprojektujesz meble, dopasowane do Twoich potrzeb. Pomoże Ci w tym intuicyjny konfigurator, w którym możesz wybrać gotowy zestaw lub dobrać do niego rodzaj frontów, kolorystykę oraz dodatki.

Meble Modeo wyróżniają się prostym, nowoczesnym designem oraz szeroką gamą kolorystyczną, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do aranżacji swojego salonu, sypialni czy pokoju dziecka.

Szafka wisząca SFW/100/50/30 to doskonały sposób na uporządkowanie przestrzeni oraz podkreślenie aranżacji wnętrza. Stwórz wymarzony mebel, wybierając kolor korpusu i dopasowując do niego resztę elementów. Jeśli cenisz porządek i nie lubisz natłoku przedmiotów, zdecyduj się na płaskie fronty. To rozwiązanie idealne do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, loftowym czy skandynawskim. Jeśli jednak chcesz urządzić mieszkanie w stylu glamour lub klasycznym, możliwość wybrania frontów ze szkłem hartowanym, ułatwi Ci zadanie. Nie tylko wprowadzą one do wnętrza subtelną elegancję, ale również wyeksponują ozdoby, które umieścisz wewnątrz szafki.

Kolor frontów możesz wybrać spośród dostępnych opcji w konfiguratorze. Dopasuj również uchwyty spośród 12 dostępnych wzorów - pomoże Ci to nadać wnętrzu osobistego wyrazu. Wybierz również energooszczędne oświetlenie LED - w ten prosty sposób uzyskasz efekt, o jakim zawsze marzyłeś.

W ramach kolekcji Modeo możesz również zaprojektować komody, witryny, szafki RTV, szafy oraz biurka. Dopasuj je do szafki wiszącej SFW/100/50/30 i sam zdecyduj, jak będą wyglądać Twoje meble!

 

Szafkę wiszącą Modeo 100/50/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square