Szafka wisząca SFW/150/50/30 - zaprojektuj ją samodzielnie

Chcesz nadać meblom osobisty charakter? Kolekcja Modeo daje możliwość stworzenia mebli, które idealnie sprostają Twoim oczekiwaniom. Prosty w obsłudze konfigurator pozwala zaprojektować mebel idealnie dopasowany do estetyki pomieszczenia. Dzięki temu stworzysz wymarzony mebel od podstaw i zdecydujesz, jak ostatecznie będzie wyglądał.

Możesz również wybrać gotowy zestaw dostępny w kolekcji Modeo. Teraz masz wybór. Skorzystaj z niego!

Szafka wisząca SFW/150/100/30 doskonale uzupełni aranżację salonu, sypialni lub pokoju dziecka. Pozwoli Ci uporządkować przestrzeń i podkreślić wystrój wnętrza. Możliwość wybrania określonych elementów, takich jak kolor frontów czy rodzaj uchwytów sprawią, że niezależnie od tego, czy chcesz urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim, czy eklektycznym, meble z kolekcji Modeo idealnie wpiszą się w charakter aranżacji. Aby wprowadzić do wnętrza przytulny charakter, rozważ wybranie energooszczędnego oświetlenia LED.

Uzupełnij szafkę wiszącą SFW/150/50/30 o inne meble z kolekcji Modeo - szafy, komody, witryny oraz biurka. Zaprojektuj ich wygląd i ciesz się wymarzoną aranżacją wnętrz.

 

Szafkę wiszącą Modeo 150/50/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square