Szafka słupek Semi Line – zagospodarowanie całej powierzchni

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć stylowych i funkcjonalnych mebli Semi Line. Ich różnorodność, prosta stylistyka i zintegrowane uchwyty uczynią Twoją kuchnię estetyczną i praktycznie urządzoną.

- Lubisz pełną zabudowę od podłogi, aż po sufit? Szafka słupek Semi Line to idealny element do Twojej kuchni. Ukryte za pełnymi frontami 4 praktyczne półki ułatwią przechowywanie produktów suchych, jak mąka, makaron i kasze lub zastawy stołowej, której każda część będzie miała swoje miejsce.

- Szafka o szerokości 40 cm sprawdzi się nawet w niewielkiej kuchni tworząc jednocześnie pojemne miejsce do przechowywania.

- Połączenie kolorystyczne korpusów dąb reveal i białych frontów sprawia, że mebel nie tylko nie przytłoczy wnętrze, co uczyni je optycznie większym i jasnym.

- Zintegrowany uchwyt w kolorze dąb arlington podkreśla gładką powierzchnię frontów, jednocześnie ułatwi dostęp do zawartości mebla. Taka forma uchwytu była zarezerwowana tylko dla wersji premium, dzisiaj możesz mieć klasę premium w ekonomicznej cenie.

- Rozbudowana kolekcja Semi Line ułatwi tworzenie aranżacji małych, średnich i dużych pomieszczeń.

Semi Line - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 39,9 cm
Wysokość 206,6 cm
Waga 55.1 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Pozostałe informacje
Materiał płyta laminowana
Ilość drzwi 2