Szafka wysoka Sole L6 – namiastka domowej spiżarni

Kuchnia to miejsce wielkich odkryć smakowych i wariacji aromatów. Jeżeli, tak jak my, lubisz gotować, to meble kuchenne Family Line z frontem Sole L6 będą idealne do wnętrza Twojego domu. Łączą doskonały styl z funkcjonalnością (kosze cargo, ociekarka), a takie połączenie jest najbardziej pożądane w miejscu codziennego przebywania.

Szafka gospodarcza z koszem Cargo jest marzeniem wielu Pań domu. Niczym z katalogu subtelnie się wysuwa ujawniając kilka praktycznych półek na przetwory. Sięgnij po ćwikłę, grzybki w occie lub dżem i dokończ serwowanie śniadania lub obiadu. To także dobre miejsce na mleko, olej, ocet i miód.

Łatwiejszą organizację kuchni ułatwią funkcjonalne rozwiązania, np. praktyczny kosz cargo, który jest w wyposażeniu standardowym szafki.

Wysoka szafka Sole L6 o wymiarach 40x207 cm zmieści wszystko to, czego potrzebujesz. Możesz ją postawić przy zabudowie lodówki lub w niedalekim sąsiedztwie kuchenki tak, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne magiczne dodatki.

Korpus w kolorze czarnymzestawiono z gładkim frontem w kolorze dąb halifax natura. Nowoczesną linię mebli kuchennych podkreśla smukły, czarny uchwyt.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 207 cm
Waga 71.94 kg
Do pobrania