Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Telewizor to stały element wyposażenia salonu, pokoju dziennego, a nawet sypialni. Spędzamy przed nim sporo czasu, warto więc zadbać nie tylko o to, by sam sprzęt odpowiadał nam pod każdym względem. Równie ważna jest jego oprawa, która powinna być jednocześnie funkcjonalna i stylowa.

Poniżej podpowiadamy, jak dokonać właściwego wyboru szafki pod tv.

szafki rtv

61 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Kolekcja Loksa
Kolekcja Loksa
Nors
Alamo
Kalio
stale niska cena
-22%
szafka rtv Matos
wyjątkowy design
-22%
szafka rtv Arosa
rekomendacja Mistrzów
-24%
szafka rtv Holten
-22%
szafka rtv Erla
-22%
szafka rtv Zele
-21%
szafka rtv Gent
-28%
szafka rtv Gent
-22%
szafka rtv Bocage
-21%
szafka rtv Bergen
-22%
szafka rtv Heda
-22%
szafka rtv Haga
-22%
szafka rtv Holten
-22%
szafka rtv Kent
-22%
szafka rtv Bawaria
-28%
szafka rtv Kaspian
-31%
szafka RTV Kaspian
-22%
szafka rtv Fever
-22%
szafka rtv Fever
-22%
szafka rtv Byron
-22%
szafka rtv Byron
-22%
szafka rtv Tarbes
-22%
szafka rtv Alamo
-22%
szafka rtv Alhambra
-22%
szafka rtv Indiana
-22%
szafka rtv Elpasso
-22%
szafka rtv Anticca
-22%
szafka rtv Idento
-22%
szafka rtv Porto
-22%
szafka rtv Malcolm
-22%
szafka rtv Romance
-22%
szafka rtv Koen 2
-22%
szafka rtv Graphic
-25%
szafka rtv Balin
-22%
szafka rtv Dreviso
-22%
szafka rtv Balder
-22%
szafka rtv Kada
-22%
szafka rtv Patras
-22%
szafka rtv Ruso
-21%
szafka rtv Natalia
-22%
szafka rtv Natalia
-22%
szafka rtv Stanford
-23%
szafka rtv Alameda
-22%
szafka rtv Kalio
-22%
szafka rtv Kioto
-22%
szafka rtv Flames
-22%
szafka rtv Madison
-22%
szafka rtv Nandu
-24%
szafka RTV Loksa

Nowoczesne szafki pod telewizor – piękne i praktyczne

Mimo swej nazwy, nowoczesne szafki pod telewizor służą nie tylko do tego, aby postawić na nich odbiornik tv. W wielu przypadkach wisi on nad szafką, co oznacza, że cała jej powierzchnia może zostać użyta w innych celach. Poza sprzętem RTV, takim jak dekoder czy odtwarzacz DVD możesz umieścić na niej zupełnie inne przedmioty. Wykorzystaj szafkę dla celów dekoracyjnych – postaw na niej wazon, doniczkę z ulubionym kwiatkiem w ozdobnej doniczce lub książki. W zależności od swoich osobistych upodobań oraz ilości wolnej przestrzeni, jaką dysponujesz, możesz wybrać model niski i szeroki lub węższy i wyższy. Ten drugi jest szczególnie polecany do niewielkich pomieszczeń. Dodatkowo, możesz wybrać szafkę utrzymaną w stylistyce, która najbardziej Ci odpowiada, np. minimalistycznej lub bardziej klasycznej.

 

Szafki RTV Black Red White – co je wyróżnia?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych szafek pod TV. Ich główną zaletą jest wysoka jakość wykonania, osiągana dzięki zastosowaniu bardzo dobrej jakości materiałów (drewno i płyta MDF). To sprawia, że meble BRW są trwałe i wytrzymałe. Nasi klienci doceniają także szeroki wybór wzorów. Dbamy o to, aby modele, które znajdziesz w naszej ofercie były modne, stylowe i wpisywały się w panujące trendy aranżacji wnętrz. Bardzo dużą wagę przykładamy do właściwego wykończenia naszych mebli. Dobór rączek, gałek czy okuć, czyli elementów decydujących o ostatecznym charakterze mebla, jest dobrze przemyślany. Nie idziemy na kompromisy w kwestii jakości. Wśród szafek RTV BRW znajdziesz tą idealną dla siebie, która świetnie uzupełni umeblowanie Twojego salonu.

 

Na co zwrócić uwagę kupując szafkę pod tv

Aranżując wnętrze pomieszczenia, w którym ma znaleźć się twoja nowa szafka pod tv, powinieneś pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, zwróć uwagę na metraż. Nawet, jeśli bardzo spodobał Ci się konkretny model, a będzie on za duży lub za mały w stosunku do wielkości salonu, nie będzie on ani funkcjonalny, ani nie będzie dobrze wyglądał. Ważna jest także kolorystyka i wzornictwo. Jeśli masz do dyspozycji spore, przestronne pomieszczenie, możesz pozwolić sobie na większą swobodę. W mniejszych lepiej unikaj masywnych, ciemnych elementów umeblowania, które mogą sprawiać ciężkie, przytłaczające wrażenie. Dzięki systemowi modułowemu, zastosowanego w meblach BRW, bez trudu dopasujesz szafkę rtv do salonu do reszty mebli. Podobnie, z łatwością wybierzesz szafkę rtv młodzieżową pasującą do wybranej przez siebie kolekcji.