SZCZOTKA WC TOALETOWA DO TOALETY BAMBUS ZIELONA

Masz ochotę na małą metamorfozę łazienki? Jak to mówią – diabeł tkwi w szczegółach! Wcale nie musisz wynajmować ekipy remontowej, żeby odmienić wnętrze. Wystarczy, że włączysz do niego parę modnych dodatków, które nadadzą mu zupełnie innego wyrazu.

Twoim pierwszym krokiem do takiej metamorfozy może być nasz produkt – stylowa szczotka WC Carrara. Jej minimalistyczny design wniesie ducha nowoczesności do każdej przestrzeni! We wzmocnieniu tego efektu pomogą Ci inne dodatki z serii łazienkowej, które znajdziesz na pozostałych aukcjach. Sięgnij po szczotkę już teraz!

Szczotka do WC z bambusową rączką - stylowy dodatek do Twojej łazienki

NOWOCZESNY WYGLĄD – oferowany produkt został stworzony z poszanowaniem najnowszych trendów. Minimalistyczna forma i uniwersalna kolorystyka są odzwierciedleniem nowoczesnej charakterystyki wnętrz.

BAMBUSOWA RĄCZKA – estetycznym i praktycznym elementem szczotki Carrara jest bambusowa rączka. Bambus jest bardzo odporny na działanie bakterii i skutecznie zapobiega ich rozmnażaniu. Będzie więc nie tylko ozdobą, ale i praktyczną ochroną.

ŁATWA DO CZYSZCZENIA – nasza szczotka WC Carrara ma bardzo prostą budowę, która ułatwia jej wygodne czyszczenie. Nie musisz obawiać się brudu w zakamarkach. Wystarczy wytrzeć ją wilgotną szmatką, by utrzymać ją w czystości.

SPECYFIKACJA:

  • Szczotka WC toaletowa
  • Materiał: tworzywo sztuczne, bambus
  • Kolor: zielony, naturalny
  • Wymiary pojemnika: 9,2 x 12,5 cm
  • Długość szczotki: 32 cm
  • Całkowita wysokość: 35,2 cm
  • Waga: 220 g

Oferta dotyczy koloru białego. Jeżeli wybierają Państwo inny kolor, prosimy o wpisanie go w komentarzu do zamówienia.

Szczotka toaletowa, którą znajdziesz w kilku różnych kolorach

6 KOLORÓW DO WYBORU – stylowa szczotka do WC Carrara jest dostępna w 6 wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, różowym, szarym, zielonym, żółtym. Możesz dobrać idealny odcień do swojej łazienki.

MOŻLIWOŚĆ STWORZENIA ZESTAW – wśród naszych innych ofert możesz także odnaleźć dozownik do mydła i kubek na szczoteczki z tej samej serii. Kompleksowy zestaw dodatków pomoże Ci uzyskać stylowy efekt bez większego wysiłku.

Sięgnij po stylową szczotkę do WC i odmień swoją przestrzeń łazienkową!