Talerz bambusowy o średnicy 20 cm – optymistyczne kolory wiosny

Jedzenie będzie smakować jeszcze lepiej, jeśli podasz je na talerzu w optymistycznym, pastelowym kolorze. Talerz bambusowy o średnicy 20 cm idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Włókno bambusowe, z którego został wykonany, jest lekkie, a przede wszystkim biodegradowalne. To idealna opcja dla osób, które unikają nadmiaru plastiku i sztucznych tworzyw w swoim otoczeniu.

Talerz z włókna bambusowego doskonale nadaje się jako talerz obiadowy, śniadaniowy lub do podawania różnego typu przekąsek. Pastelowa kolorystyka ożywi aranżację Twojego stołu i wprowadzi powiew wiosny do jadalni! Możesz wybrać swój ulubiony kolor (np. różowy, błękitny, zielony) lub skompletować zastawę złożoną z różnokolorowych talerzy – wszystkie pastele idealnie do siebie pasują!

Pastelowy talerz idealnie sprawdzi się podczas obiadu lub przyjęcia. W ofercie BRW znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do kuchni w pastelowych kolorach, które idealnie komponują się z talerzem bambusowym. Produkt dostępny także w większym rozmiarze – o średnicy 25 cm.

talerz bambusowy - wymiary
Średnica 20 cm
Waga 0.085 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bambus