Talerz deserowy Bella 20 cm – niezbędny element klasycznego serwisu

Szlachetną porcelanę z pewnością docenią domownicy i goście podczas większego spotkania czy świątecznej kolacji. Z takiego serwisu dania smakują najlepiej! Klasyczne, proste naczynia z porcelany z pewnością przekażesz też “w spadku” kolejnemu pokoleniu. Kolekcja Bella wyróżnia się skromną, ale doskonałą formą i subtelnymi złoceniami na brzegach naczyń. Będzie ona idealnym tłem do smakowitych potraw i pozostałych dekoracji stołu. Zwróć na nią uwagę!

Talerz deserowy Bella o średnicy 20 cm jest jednym z jej elementów. Naczynie ma powierzchnię bez żadnych ozdób i żłobień oraz klasyczny, znany wszystkim kształt. Jedynym detalem ozdobnym jest tu lekko połyskująca krawędź pomalowana na złoto. Kremowy talerz pozbawiony dekoracji pozwoli znakomicie wyeksponować dopracowany w szczegółach, pracochłonny deser, np. tort urodzinowy lub kolorowe makaroniki.

W serii Bella znajdziesz też inne porcelanowe części serwisu, np. talerze płytkie i głębokie na dania główne, miski, filiżanki ze spodkiem oraz kubki. Korzystając z nich, skomponujesz stylowy i bardzo estetyczny serwis do podawania posiłków.

Wymiary
Długość 20,8 cm
Szerokość 20,8 cm
Średnica 20 cm
Do pobrania