Talerz deserowy Marsala – skompletuj jesienny serwis obiadowy

W kompletnej zastawie stołowej nie może zabraknąć małego talerzyka, na którym podasz domowej roboty ciasto lub ulubiony deser Twojej rodziny. Warto przy tym zadbać, aby naczynie pasowało do reszty elementów i nakrycia stołu. Talerz deserowy Marsala to wspaniała propozycja na jesienne aranżacje, dzięki którym codzienne posiłki zasmakują jak świąteczne.

Wyrafinowany odcień wina nie potrzebuje statystów – sam w sobie stanowi wyrazistą ozdobę. Dlatego talerz w kolorze marsala jest zupełnie gładki i prosty w formie. Ze względu na brak wzorów nadaje się do zmywarki i mikrofalówki, a ponadto naturalnie komponuje się z innymi częściami nakrycia. Zastosowany materiał (porcelit) sprawia, że talerz do deseru jest wytrzymały i wygląda jak wykonany ze szlachetnej porcelany.

Jesienna dekoracja stołu wymaga zastosowania naturalnych akcentów (zioła, orzechy, owoce, liście) oraz dodatków w ciepłych kolorach ziemi. Okrągły talerz deserowy Marsala pasuje do tej stylistyki, zwłaszcza jeśli podasz na nim jakiś słoneczny przysmak np. ciasteczka z brzoskwiniową konfiturą lub ciasto dyniowe. Serwis obiadowy Marsala przepięknie prezentuje się na tle drewnianego stołu lub lnianego obrusa. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Marsala - wymiary
Średnica 20 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelit
Atuty produktu
do mikrofalówki