Talerz deserowy Marsala – skompletuj jesienny serwis obiadowy

W kompletnej zastawie stołowej nie może zabraknąć małego talerzyka, na którym podasz domowej roboty ciasto lub ulubiony deser Twojej rodziny. Warto przy tym zadbać, aby naczynie pasowało do reszty elementów i nakrycia stołu. Talerz deserowy Marsala to wspaniała propozycja na jesienne aranżacje, dzięki którym codzienne posiłki zasmakują jak świąteczne.

Wyrafinowany odcień wina nie potrzebuje statystów – sam w sobie stanowi wyrazistą ozdobę. Dlatego talerz w kolorze marsala jest zupełnie gładki i prosty w formie. Ze względu na brak wzorów nadaje się do zmywarki i mikrofalówki, a ponadto naturalnie komponuje się z innymi częściami nakrycia. Zastosowany materiał (porcelit) sprawia, że talerz do deseru jest wytrzymały i wygląda jak wykonany ze szlachetnej porcelany.

Jesienna dekoracja stołu wymaga zastosowania naturalnych akcentów (zioła, orzechy, owoce, liście) oraz dodatków w ciepłych kolorach ziemi. Okrągły talerz deserowy Marsala pasuje do tej stylistyki, zwłaszcza jeśli podasz na nim jakiś słoneczny przysmak np. ciasteczka z brzoskwiniową konfiturą lub ciasto dyniowe. Serwis obiadowy Marsala przepięknie prezentuje się na tle drewnianego stołu lub lnianego obrusa. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 20 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania