Talerz głęboki Bella 20 cm – miejsce na Twój ulubiony makaron

Jeśli jesteś amatorem kuchni włoskiej, na pewno przydadzą Ci się akcesoria do gotowania i serwowania różnych wersji makaronu. Uzupełnij wyposażenie kuchni o właściwy, głęboki garnek i dużą patelnię. Przydadzą Ci się też specjalistyczne łyżki, a jeśli chcesz pójść dalej i osiągnąć nową jakość: maszynka do makaronu czy deseczka do gnocchi. Talerz głęboki Bella o średnicy 20 cm również Ci się przyda.

Jest on wykonany z klasycznej porcelany w kremowym kolorze. O jego pięknie stanowi prosta, dopracowana do perfekcji forma i subtelne złocenie na krawędzi. Talerz o gładkiej powierzchni ze złoconym brzegiem pozwoli łatwo wyeksponować danie i posłuży jako “tło” również przy serwowaniu zupy. Apetycznie będzie w nim wyglądać np. zupa dyniowa, pomidorowa i inne zupy-kremy w intensywnych kolorach.

Kolekcja Bella proponuje również inne naczynia z porcelany, w tym m.in. filiżanki ze spodkiem, kubki, talerze płytkie, deserowe oraz miski. Skompletuj cały zestaw i dobierz do niego odpowiednie sztućce. W naszym sklepie online znajdziesz mnóstwo kuchennych, smakowitych kąsków!

Wymiary
Długość 21 cm
Średnica 20 cm
Szerokość 21 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania