Talerz obiadowy Marsala – aranżacja stołu w jesiennych barwach

Mieniąca się kolorami jesień inspiruje do tworzenia sezonowych dekoracji. Aby cały dom nawiązywał do tej magicznej pory roku, pamiętaj również o adekwatnej aranżacji stołu. Nie czekaj na specjalną okazję i już dziś wykorzystaj talerz obiadowy Marsala do celebrowania smacznych chwil w rodzinnym gronie.

Odkąd w 2015 marsala zdobył miano Koloru Roku, jego popularność nie maleje i wciąż inspiruje projektantów. Płytki talerz obiadowy w odcieniu przydymionego bordo to najlepszy dowód na to, że marsala szturmem zdobyła również branżę wyposażenia wnętrz.

Minimalistyczny design pozwala użyć naczynia zarówno podczas posiłku, jak i do dekoracji kuchni. To gładki talerz porcelitowy, pozbawiony zdobień, dzięki czemu możesz bez obaw umyć go w zmywarce i używać do odgrzewania potraw w mikrofalówce.

Ze względu na swój głęboki odcień talerz obiadowy Marsala znakomicie wpisuje się w nostalgiczny klimat jesieni. Aby dłużej cieszyć się jego widokiem, po obiedzie zostaw jeden na stole i rozłóż na nim jabłka, pigwę, orzechy oraz inne smakowite przegryzki. Duży płytki talerz może również stać na kredensie lub komodzie w formie ozdoby wnętrza – wystarczy położyć na nim kolorowe liście, świece lub miniaturowe dynie. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Marsala - wymiary
Średnica 26 cm
Waga 0.65 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelit
Atuty produktu
do mikrofalówki