Talerz obiadowy Roma - styl i elegancja w klasycznym wydaniu

Ten talerz to kwintesencja stylu i elegancji w wydaniu tak klasycznym, że nie powstydziłyby się go zarówno renomowane restauracje jak i małe, "rodzinne" kafejki. Cechą charakterystyczną takiego lokalu jest stała obecność prowadzącego go właściciela.

Talerze wyróżnia, oprócz wyjątkowego stylu, ciepła biała barwa, wysokogatunkowa porcelana, z której są wykonane oraz fakt, że wyprodukowano je w Polsce. Zatem przyjemność spożywania obiadu łączy się niemal niepostrzeżenie z możliwością wsparcia rodzimego przemysłu. A jakość wykonania połączona ze świadomością, iż jest to produkt polski, cieszy szczególnie.


Jedna wielka stołowa rodzina

Talerz obiadowy Roma otwiera szeroki wachlarz możliwości kompozycyjnych. Jest to bowiem zaledwie jeden ze sporej gamy produktów, które można dowolnie łączyć i mieszać, a one zawsze będą do siebie pasować. Na koniec informacja dla niektórych nieistotna, dla innych zaś niemal kluczowa. Naczynia, o których mowa można myć we wszelkiego typu zmywarkach. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu. Smacznego!

Wymiary
Średnica 27 cm
Waga 0.712 kg
Do pobrania