Talerz deserowy - oryginalny i uniwersalny

Wybierając akcesoria kuchenne oraz naczynia, ważne jest to, jak się one prezentują. Powinny być zarówno funkcjonalne, jak i eleganckie. Jednak, jak można zauważyć elegancja jest elegancji nierówna, zwłaszcza jeśli porówna się produkty, które są przeznaczone głównie do nowoczesnych wnętrz. Pomimo dużego wachlarza takich naczyń, dobór najbardziej odpowiednich sprawia nierzadko trudności.


Nietypowy kształt, idealny do nowoczesnej kuchni

Urządzając kuchnię w stylu nowoczesnym, w tym industrialnym, można przyznać, że ten talerz od razu stanie się jej ozdobą. Z jednej strony o prostej formie, z drugiej dość oryginalny ze względu na swój kwadratowy kształt. Ten talerz deserowy można stosować właściwie każdego dnia, w tym również doskonale sprawdzi się podczas bardziej uroczystej imprezy, czy kolacji. Do jego zalet można zaliczyć także to, że nie jest całkiem płaski. W ten sposób można mieć pewność, że cała jego zawartość pozostanie w obrębie naczynia, nawet jeśli komuś niechcący się lekko przechyli.


Oszczędność miejsca w szafce

Kwadratowy kształt sprawia, że posiadając serię takich talerzy, można lepiej zorganizować przestrzeń w szafce. Mogą być także inspiracją do tego, by zaopatrzyć się w inne elementy zastawy o takim właśnie kształcie. W ten sposób okaże się, że mebel, w jakim przechowuje się naczynia, stał się bardziej pojemny. Nie można także zanegować szczególnego blasku, jaki od razu przyciąga wzrok. To zaś sprawia, że talerz deserowy stanie się jednym z częściej użytkowanych. Jego kształt zapewnia także stabilną podstawę, co z kolei wyklucza możliwość przewrócenia talerza. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Squito Yong - wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Waga 0.386 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana