Termos konferencyjny Tower – gdy potrzebujesz gorącej kawy na cito

Goni Cię deadline i jedynie kawa utrzymuje Cię w dobrej formie? Chcesz zorganizować „burzę mózgów” i masz nadzieję, że pracownicy wykażą się nadzwyczajną kreatywnością? W pracy mocna kawa to nieodłączny kompan, tak więc również termos konferencyjny Tower znajdzie stałe miejsce w Twoim grafiku.

Wizytówką tego termosu jest profesjonalny design wyrażony smukłym fasonem (niczym wieża) i lśniącą powierzchnią ze stali nierdzewnej. Wewnątrz znajduje się szklany wkład mieszczący 1 l płynu. Dzięki stonowanemu wzornictwu możesz zabrać termos do biura, jak i na spotkania „wyższego szczebla”. Posługiwanie się nim jest niezwykle wygodne – duża rączka dba o pewny chwyt, zaś wieczko z wylewką ułatwia precyzyjne nalewanie napoju. Lekko rozszerzający się kształt sprawia, że naczynie zachowa stabilność i nie dopuści do katastrofy, np. zalania ważnych dokumentów. Termos zapewni Ci gorącą kawę przez 8 h lub orzeźwiający zimny napój przez 24 h.

Stalowy termos konferencyjny Tower potrzebny jest nie tylko w biurze i na sali zebrań, ale również w obiektach gastronomicznych. Z uwagi na wygodę użytkowania i uniwersalny design polecamy go do firm cateringowych, barów szybkiej obsługi, stołówek, restauracji, domów weselnych.

Tower - wymiary
Wysokość 30 cm
Pojemność 1 l
Waga 0.93 kg
Pozostałe informacje
Materiał stal nierdzewna, szkło