Toaletka Alameda - wygoda podczas robienia makijażu

Cenisz sobie spójność wizualną i starannie dobierasz poszczególne meble, by uzupełniały i dopełniały poszczególne pomieszczenia domowe? Rozwiązaniem może być rozbudowana kolekcja Alameda, w której znajdziesz meble idealne do sypialni, przedpokoju i salonu. Linia łączy funkcjonalność i niebanalny, nowoczesny styl.

Codziennie przygotowując się do wyjścia poświęcasz czas na zrobienie makijażu? Dotychczas robiłaś to w łazience, ale w ten sposób zajmujesz ją innym domownikom? Rozwiązanie jest proste - toaletka Alameda, którą możesz postawić w sypialni i tam przenieść swój rytuał. W przechowywaniu kosmetyków lub dokumentów, kluczy i innych drobiazgów, sprawdzi się praktyczna szuflada i otwarta półka. Do dyspozycji masz też szeroki blat.

Tym, co wyróżnia nowoczesną toaletkę do sypialni, są przedłużane boku korpusu, wystające ponad blat. Dzięki temu strącenie lusterka, palety cieni lub wazonu będzie trudniejsze.

Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Ten jasny duet połączono z blatem w wybarwieniu dąb westminster, który oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna.

Toaletkę Alameda możesz ustawić w sypialni lub w przedpokoju, gdzie będzie pełniła rolę stylowej konsolki. Zestaw ją z wieszakiem, łóżkiem lub szafą z kolekcji, a stworzysz ergonomiczną i spójną stylistycznie zabudowę wnętrza. W linii Alameda znajdziesz również meble dedykowane do salonu.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 41,2 cm
Wysokość 80,5 cm
Waga 24.1 kg
Do pobrania