Toaletka Kassel – chwila tylko dla siebie

 

Chcesz mieć miejsce, by w spokoju zrobić makijaż albo planujesz wygospodarować niewielki kącik do pracy? W obu zadaniach świetnie sprawdzi się kompaktowa toaletka Kassel.

Przestronny blat pomieści przybory do makijażu i kosmetyki do pielęgnacji. W razie potrzeby posłuży też jako przestrzeń do pracy – wygodnie rozłożysz się tu z laptopem. W zachowaniu porządku pomoże Ci pojemna szuflada.

Prostą formę urozmaica ciekawa kolorystyka. W zgranym duecie połączono ciepło dębu monastery i klasę dębu czarnego. Struktura drewna to sposób na dodanie wnętrzu niesamowitej przytulności, z kolei czerń wnosi do niego ponadczasową elegancję. Mebel uzupełni nowoczesny lub loftowy aranż. Harmonijnie komponuje się z grafitem, szarością czy butelkową zielenią.

Niezastąpionym dodatkiem do toaletki będzie wygodne krzesło – sprawdzą się na przykład modele tapicerowane, które znajdziesz na brw.pl. Do tego duże lustro, odpowiednie oświetlenie i Twoja strefa urody gotowa!

Toaletkę z szufladą możesz zestawić z pozostałymi meblami z kolekcji Kassel, tworząc spójną aranżację sypialni. Szeroka gama dostępnych elementów pozwoli Ci wykreować wnętrze, w którym porządnie wypoczniesz.

 

Wymiary
Długość 85 cm
Szerokość 41 cm
Wysokość 77 cm
Waga 20.9 kg
Do pobrania