Toaletka Nepo Plus – kącik każdej damy

Prosta, ponadczasowa i zawsze modna – taka jest kolekcja Nepo Plus. Powstała z myślą o zabudowie pokoju młodzieżowego, ale spodobała się tysiącom osób i przebojem wdarła się do sypialni, salonów i domowych gabinetów. Jeżeli właśnie urządzasz pokój dorastającej córki lub swoją sypialnię, nie może w niej zabraknąć toaletki Nepo Plus.

Twoja córka zaczyna się malować do szkoły, a może Tobie przydałoby się wydzielone miejsce do codziennej pielęgnacyjnej i makijażowej rutyny? Toaletka Nepo Plus pozwoli Ci sprawnie przygotować codzienny i wieczorowy makijaż lub pomalować paznokcie.

Toaletka minimalistyczna wyposażona jest w:

- podręczną szufladę, idealną na drobne przedmioty, jak lakiery, pomadki i tusze do rzęs,

- przestrzeń pod blatem, w której nie zabraknie miejsca na palety cieni i inne niezbędniki kosmetyczne.

Martwisz się potrzebą wydzielenia miejsca? Niepotrzebnie! Toaletka o wymiarach 80 x 40 cm sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu, a dodatkowo może Ci posłużyć jako biurko. Z tego rozwiązania skorzystało wiele pań.

Cały mebel pokryty jest laminatem, dzięki czemu odznacza się wyższą odpornością na zarysowania.

Dobierz toaletkę do wystroju i wybierz jedną z 4 wersji kolorystycznych.

Toaletkę Nepo Plus możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc w ten sposób spójną aranżację sypialni lub pokoju młodzieżowego. W kolekcji znajdziesz wiele zróżnicowanych modułów, dzięki którym zaaranżujesz wiele domowych pomieszczeń.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 79,5 cm
Waga 21.1 kg
Do pobrania