Toaletka Tumben – zgrabny akcent wystroju wnętrza

Toaletki zyskały popularność i skradły serca niejednej Pani domu. Dlaczego? To proste! Są eleganckie i praktyczne, a także uniwersalne jeżeli chodzi o miejsce ich usytuowania. Toaletka Tumben jest idealnym tego przykładem.

Konsola - toaletka to idealna propozycja dla pań, które w sypialni wykonują pełny makijaż. Wystarczy, że zawiesisz nad nią lustro i dobierzesz oświetlenie. Do dyspozycji masz praktyczną półkę – idealną na etui z biżuterią oraz szufladę – doskonałą na kosmetyki. Wizualnie lekki, metalowy stelaż sprawia, że konsola z powodzeniem wpisze się w loftowe i industrialne wnętrza.

Czym toaletka Tumben zaskarbi sobie Twoje uznanie? Przede wszystkim markowymi prowadnicami z systemem cichego domyku, które równomiernie i niemal bezszelestnie połączy front z korpusem. Blat wykonany z płyty laminowanej cechuje się zwiększoną odpornością na zarysowania wynikające z codziennego użytku.

Korpus mebla w kolorze labrador (ciemny zielony) został zestawiony z ciemnymi nogami w kolorze czarny mat.

Toaletka i lustro w przedpokoju potrafią całkowicie odmienić wnętrze, dlatego toaletka Tumben to doskonałe miejsce na wazon z kwiatami i paterę na klucze.

Wymiary
Długość 106,5 cm
Szerokość 35,5 cm
Wysokość 78 cm
Waga 20.9 kg
Do pobrania