Meble Traffic 84th board street – nowoczesna kuchnia, którą stworzysz właśnie Ty

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją wymarzoną kuchnię. Nowoczesna, praktyczna, ale i z charakterem? Jaki układ szafek byłby dla Ciebie najwygodniejszy? Jaka kolorystyka grałaby pierwsze skrzypce? Teraz otwórz oczy i zrealizuj swój projekt! Wszystko jest możliwe dzięki kuchni na wymiar Black Red White.

Linia Traffic 84th board street daje Ci ogromne możliwości. Wybierasz m.in. rodzaje i bryły szafek, które umieścisz w poszczególnych częściach pomieszczenia. W ofercie znajdziesz również szafki pod zabudowę, gdzie za stylowym frontem ukryjesz zmywarkę lub mikrofalówkę. Wszystko utrzymane w nowoczesnym stylu i perfekcyjnie dopasowane do układu Twojej kuchni.

Nowoczesna kuchnia to również szeroki wybór kolorów Twoich mebli. W katalogu linii Traffic 84th board street znajdziesz wiele propozycji, którymi możesz się zainspirować. Jeśli cenisz maksymalną harmonię, postaw na blaty, fronty oraz korpusy w podobnych odcieniach. Jeśli jednak chcesz wprowadzić stylowy kontrast, zestaw ze sobą różne barwy lub wybierz nietuzinkowy uchwyt, który wybije się na pierwszy plan.

Górna zabudowa wprowadza do wnętrza nieco zamieszania. Dzięki otwartym i zamkniętym podziałom pozwala bawić się stylem całej kuchni. Tonuje ją baza- eleganckie szafki dolne w kolorze szarego brązu. Materiał: Płyta laminowana, obrzeże PCV Grubość: 19 mm

 

Jak funkcjonalnie rozmieścić wszystkie sprzęty i akcesoria kuchenne, kiedy miejsca pomiędzy jedną a drugą ścianą jest naprawdę niewiele? Dzięki kuchniom na wymiar Senso Kitchens z łatwością urządzisz nawet bardzo wąskie i z pozoru nieustawne pomieszczenie. W ofercie mebli kuchennych na wymiar znajdziesz szafki i szuflady optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz specyfiki wnętrza. Dzięki nim nawet mała i wąska kuchnia stanie się w pełni ergonomiczna. Odwiedź studio kuchni Black Red White i skorzystaj z pomocy naszych projektantów, którzy doradzą Ci przy wyborze najlepszych rozwiązań.

 

Wymiary
Do pobrania